Kosmetyczny niezbędnik każdego wczasowicza

Kosmetyczny niezbędnik każdego wczasowicza

Podróż to wymagające przedsięwzięcie logistyczne. Zaoszczędzić niepotrzebnych nerwów i niemiłych zaskoczeń pomoże wcześniejsze zaopatrzenie walizki podróżnej w odpowiednie produkty kosmetyczne.


Powiew świeżości

Chusteczki odświeżające do dłoni i całego ciała sprawią, że nieprzyjemne uczucia lepkości po wielogodzinnej podróży zniknie raz na zawsze. To niezastąpiony kompan, szczególnie podczas wielogodzinnej trasy, gdy umycie rąk staje się niemożliwe. Chusteczki, nasączone płynem antybakteryjnym, nie tylko skutecznie rozprawią się z wszelkimi zarazkami, ale dzięki aromatycznym nutom kwiatowym czy owocowym dostarczą także doznań zmysłowych. Każdy znajdzie zapach dedykowany własnym gustom.

Dyskretna wygoda

Za sprawą chusteczek do higieny intymnej niestraszne staną się również postoje w miejscach pozbawionych toalet. Schowane w małych i dyskretnych opakowaniach zmieszczą się w każdej kieszeni czy torebce. Dyskomfort higieniczny towarzyszący podróżowaniu zostanie na zawsze zastąpione uczuciem trwałego odświeżenia za sprawą chusteczek do higieny intymnej w wersji nawilżanej.

Zmyj trud podróży

Kiedy już szczęśliwie dotrzemy do celu naszej podróży, z przyjemnością wyciągniemy z kosmetyczki chusteczki do demakijażu, by zyskać świeże spojrzenie na otaczające nas wakacyjne okoliczności przyrody. To wygodne rozwiązanie typu 2w1 nie tylko oszczędzi cennego miejsca w walizce, lecz przyniesie również natychmiastowy efekt oczyszczenia, byśmy mogli dłużej cieszyć się upragnionym urlopem.

Dla urlopowiczów ceniących wszelkie udogodnienia torba podróżna z chusteczkami nawilżanymi to pewność, że wakacje będą udane, co najmniej pod względem kosmetycznym.