Linia Cleanic Home SPA Bamboo zdobyła Perłę Rynku Kosmetycznego 2021!

Linia Cleanic Home SPA Bamboo zdobyła Perłę Rynku Kosmetycznego 2021!

Miło nam poinformować, że linia płatków kosmetycznych i patyczków higienicznych Cleanic Home SPA Bamboo zdobyła SREBRO – II miejsce w kategorii „Kosmetyki i akcesoria certyfikowane” w niezależnym plebiscycie branżowym Perły Ryku Kosmetycznego 2021. Nasze produkty zostały wyróżnione spośród ponad 100 innych, które wzięły udział w tegorocznej edycji rankingu.

Nagroda została wręczona w czasie uroczystej Gali rozdania nagród Perły Rynku Kosmetycznego i Perły Rynku FMCG, która odbyła się 8 września.

Ranking Perły Rynku Kosmetycznego prowadzony jest od 16 lat przez redakcję „Wiadomości Kosmetycznych”. Jego celem jest wskazanie nowych produktów kosmetycznych o największym potencjale sprzedażowym. Premiery produktowe oceniło 23 członków Jury z sieci drogeryjnych i aptek. Zadaniem jurorów jest przetestowanie zgłoszonych do badania produktów i ocena ich potencjału rynkowego. Na finałowym podium stają produkty, które są najlepiej rokującymi nowościami, zasługującymi na miano Złotej, Srebrnej lub Brązowej Perły Rynku.